COOKSENSE HD 8801B

News

Wyciskarka ta mimo, że będzie stosunkowo tania jest to takie urządzenie, które świetnie się sprawdza.

Przygotowana jest z ultemu oraz nie będzie tam bisfenoli, które są dla nas niebezpieczne. ULTEM to taki surowiec, który nie będzie reagował z kwasami w soku i dzięki temu nic do niego nie oddaje. Tym samym będzie to również urządzenie, które przez lata będzie bardzo dobrej jakości. Dzięki temu, że ULTEM jest bardzo twardy można go wykorzystywać do pracy urządzenia, ponieważ nawet przy dużej siły nic niekorzystnego się nie wydarzy. (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Wyciskarka tak samo jak podobne urządzenia innych dobrych marek produkowana jest na terenie Korei. Wałek ma przygotowaną specjalną konstrukcję, w której znajdują się dwa liście. To one odpowiadają za skuteczne wyciskanie zielonych warzyw takich jak nać czy szpinak. Sam będzie ściągał materiał i dawkował jego ilość, dzięki temu praca będzie oczywiście bardzo wydajna. Przeprojektowana misa przyczyna się do oddzielenia pulpy od soku, dzięki czemu tak przygotowywany sok będzie dużo czystszy.

Cooksense HD 8801B to urządzenie pod pewnym względem wyjątkowe, ponieważ mamy tam dodatkowe elementy takie jak mincer. To on będzie decydował za to, że wyciskanie soku nie będzie jedyną opcją tego urządzenia, ale będzie można również pokroić lód czy też możliwa będzie skuteczna homogenizacja produktów. Wielką zaletą takiego urządzenia będzie również jego mocny silnik, który ma 200W. Większa moc będzie decydować o tym, że sprzęt będzie skutecznie pracował z twardymi warzywami. Z drugiej strony urządzenie jest stosunkowo energooszczędne.

Silnik ten ma wielką zaletę, ponieważ dzięki dobrej przekładni będzie pracował z prędkością 47 obrotów na minutę. Dzięki temu będziemy mieli sok, który będzie pełen witamin, enzymów oraz antyoksydantów. Dodatkowo silnik taki będzie odpowiednio cichy i dzięki temu nie będziemy budzić całego bloku swoim urządzeniem. Wszystkie detale urządzenia są świetnie przygotowane i każdy kto z niego skorzysta na pewno będzie zadowolony z tego co zostało przygotowane. Dlatego zachęcamy do wyboru tego sprzętu.

Jeśli zdecydujecie się na takie właśnie urządzenie możecie być zadowoleni z tego jak zostało to przygotowane, praktycznie każdy będzie cieszył się z możliwości jakie daje właśnie ten sprzęt.