Cooksense HD

News

Wyciskarka soku Cooksense HD to nowość, jeśli chodzi o wyciskarki jednoślimakowe pionowe.

Najważniejszą zaletą będzie między innymi to, że można tutaj wyciskać doskonałe jakościowo i co bardzo ważne pełnowartościowe soki. Oprócz tego będzie można również używać do tego młynek do mielenia oraz homogenizacji. Producent do wyciskarki dodawać może oprócz bębna do wyciskania również specjalne elementy takie, które będą dawały możliwość robienia mleka sojowego, masła orzechowego, będzie opcja mielenia ziaren. (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Cooksense HD - Silnik o mocy 200 W W sprzęcie, który daje nam tak wiele możliwości na pewno bardzo ważny będzie również silnik jaki jest tam zamontowany. Tutaj mamy 200W i jest to taka moc, która daje nam możliwość pracowania nawet z najtwardszymi warzywami. Spokojnie poradzimy sobie z mieleniem czy też homogenizacja. Dzięki temu, że jest tam dobre przełożenie sprzęt będzie pracował poniżej 50 obrotów na minutę.

Zatyczka / niekapek na wylocie soku

Najnowsze urządzenie Cooksense to doskonale przygotowane rozwiązanie z zatyczką na wylocie soku. Jest ona tak projektowana, że będzie można ułatwić sobie wyciskanie soku i jego spożywanie. Zatyczka sprawdza się rzeczywiście doskonale i dlatego właśnie do kolejnych urządzeń też jest wprowadzona. To ona będzie zatrzymywać sok wewnątrz bębna i dzięki temu będzie można dodać inne składniki, by w ten sposób przygotowywać między innymi smaczne koktajle. To wygodne rozwiązanie. Jak już sok będzie zrobiony taki korek będzie nas chronił przed skapywaniem soku na blat naszego stołu.

Ultra Cicha Praca wyciskarki

Wyciskarka soku Cooksense HD 8801 ma stosunkowo mocny silnik, ale nie trzeba się jej obawiać, ponieważ sprzęt pracuje praktycznie bez szelestnie i będzie jedynie słychać miażdżone oraz zgniatane owoce i warzywa a sam silnik nie będzie hałasował na całe osiedle.

Homogenizator / Mincer

Wyciskarka soku cooksense HD 8801 to jedyna pionowa wyciskarka, która ma dołączony mincer umożliwiający nam prowadzenie działań homogenizacyjnych. W ten sposób nasze urządzenie będzie jeszcze bardziej wydajne, ponieważ będziemy mogli wykonywać jeszcze wiele różnych działań z jego zastosowania. Można będzie robić lody, sałatki owocowe czy warzywne oraz przygotowywać masło orzechowe.