NOWOŚĆ - HUROM ALPHA

News

Hurom

Jeśli na rynku telefonów komórkowych liderem jest Apple to bez wątpienia, gdy chodzi o wyciskarki soków liderem będzie marka Hurom. Firma od 40 lat prowadzi badania których celem jest poprawa zdrowia ludzi. Efektem pracy są ciągłe zmiany i udoskonalanie sprzętów, które firma wprowadza do sprzedaży. Wyciskarki Hurom dosłownie na każdym kroku ulegają poprawie. Ulepszany jest produkt,, który ma sprawić, że sok będzie coraz lepszy i klienci decydujący się na tą markę również będą zadowoleni. Każde kolejne pojawiające się urządzenie Hurom ma być doskonalsze.

Hurom Alpha

Można się zastanowić czym tym razem będzie w stanie nas zaskoczyć marka, która opatentowała tak doskonałe urządzenie jak model Hurom HW Pro.

Czy można przygotować w krótkim czasie jeszcze lepsze urządzenie niż ten sprzęt przeznaczony do użytku w gastronomi profesjonalnej?

Okazuje się, że dążenie do doskonałości nie zna granic. Końcówka roku w wykonaniu marku Hurom może być ciekawa i może się pojawić naprawdę niesamowity sprzęt. Mowa o wyciskarce całkowicie nowej o nazwie Alpha. Nieprzypadkowe jest tutaj nawiązanie do pierwszej litery greckiego alfabetu. Ma to sugerować, że w tym przypadku tak naprawdę mamy do czynienia z produktem idealnym, jednym w swoim rodzaju i przeznaczonym dla wymagających klientów.

Jak więc będzie? Czy jest to sprzęt tylko dla wybrańców czy też urządzenie, które ma się stać numerem jeden w sprzedaży i pojawiać się w każdym domu?

Trudno na tą chwilę powiedzieć jak będzie, prawdopodobnie najwięcej dowiemy się już po premierze i wtedy będzie można ocenić do kogo produkt jest skierowany i czyje zainteresowanie wzbudzi.

Świeże soki

Wyciskarka do soków

Nowa generacja wyciskarek do soków powstaje w oparciu o technologię obecną w modelu Hurom HW Pro. Producent zapowiada wprowadzenie jeszcze większej ilości dodatków oraz większą wydajność sprzętu. Mowa również o tym, że będzie można uzyskiwać sok klarowny przy mniejszej ilości piany. Zmiany mają być zauważalne także w zakresie estetyki urządzenie. Tuba wsadowa przeźroczysta będzie przygotowana tak by poprawić wygląd, ale jednocześnie ma ułatwić pracę i usprawnić wyciskanie bez konieczności upychania całych owoców czy warzyw.

Piękna linia korpusu to oczywiście wartość dodana, która nie będzie tutaj zbędna. Można powiedzieć, że jest miła dla oka. Jeśli zestawić to wszystko z zapowiedziami w zakresie ułatwień przy czyszczeniu montażu oraz demontażu to nie ulega wątpliwości, że pojawi się generacja urządzeń nowoczesnych, odważnych w swojej formie. Miłośnicy zdrowej żywności już mogą czekać na to urządzenie.